Sztruksowe spodnie męskie

  • Post author:
  • Post category:Blog

Zacznijmy od tego, czym jest sztruks.

Sztruks to prążkowana tkanina wykonana z bawełny, jedwabiu lub wełny. Przez specyficzny wzór, budzi mieszane uczucia jeżeli stosuje się ją w odzieży, na przykład w sztruksowych spodniach męskich.

Jedną z odmian sztruksu, jest tkanina o nazwie Manchester, która różni się szerokością występujących prążków, nazywana potocznie szerokim sztruksem.

Tkaniny te ze względu na swoje właściwości, czyli niską cenę i wysoką odporność, źle się kojarzą, ponieważ były idealną tkaniną do odzieży roboczej; spodni, kurtek oraz marynarek.

W obecnych czasach tkanina ta cieszy się dużym zainteresowaniem w przemyśle meblarskim, jako tkanina tapicerska.

Sztruks w modzie

Sztruks mimo wieloletniego powiązania z odzieżą roboczą znalazł swoje uznanie wśród artystów i muzyków, co przełożyło się na dużą ilość fanów, naśladujących swoich idoli i ubierających się w sztruksowe spodnie czy kurtki.

W obecnych czasach, sztruks jest odważną tkaniną używaną do marynarek lub całych garniturów. Sztruks jest charakterystyczny i każdy kto ubiera sztruksowy garnitur nie przejdzie nie zauważony.

Sztruksowe spodnie męskie

W naszej ofercie występują sztruksowe spodnie męskie. Jest to model 104 w czarnym kolorze. Tak jak wszystkie nasze produkty, występuję w dużym rozmiarze. W regularnej sprzedaży największy rozmiar to 136 cm. Za mało? Zapraszamy do kontaktu, znajdziemy spodnie w rozmiarze nawet do 160 cm w obwodzie.