Jak dobrze dobierać kolory w stylizacjach męskich plus-size.

Kolory w stylizacjach męskich plus-size


W doborze kolorów ubrań dla mężczyzn plus-size najważniejsza powinna być zasada trzech kolorów.
Jest to najprostsza, a zarazem najistotniejsza zasada, by wyglądać dobrze.
Już tłumacze, na czym to polega. U Panów plus-size bardzo dobrze wygląda, gdy założą buty w podobnym kolorze co spodnie. Jest to już jeden kolor.

Następnie trzeba pamiętać, by założyć koszulkę jaśniejszą niż spodnie by nasz ubiór nie zlewał się w jednolitą całość. Koszulka może być z ciekawym wzorem lub emblematem pamiętajmy, aby, nie przesadzić z złożonością wzoru ma on odciągnąć wzrok od brzucha nie go przyciągać. Następnie bluza z kurtką powinny być w podobnych odcieniach
kolorystycznych. Wszystko zamykają nam dodatki takie jak pasek, szalik, czapka. Radzimy by były w tej samej kolorystyce co buty.


Pamiętajmy o tym, że panowie plus-size powinni w zimne dni ubierać cieńsze rzeczy, ale warstwowo. Dzięki warstwom (np. t-shirt + nieformalna koszula+ kamizelka) optycznie zwęzimy swoją talię.
Panowie plus-size mają tendencje do noszenia za długich i za dużych rzeczy jest to błąd ponieważ stają się wtedy jeszcze więksi, czego przeważnie nie chcą.

Dlatego pamiętajmy o tym by koszulka nie
była za długa spodnie za szerokie a bluza za duża styl hip-hopowca wyszedł już z mody.
Zdecydowanie więksi mężczyźni powinni skupić się na odpowiednim doborze rozmiaru. Spodnie typu tapered (znajdziesz je w naszym sklepie Divest.pl) są one zwężane przy kostce co schludniej wygląda z każdym rodzajem butów.
Jeśli jednak nie masz w swojej szafie tego typu spodni, pamiętaj, że zawsze możesz je podwinąć jest na to wiele sposobów, ale o tym kiedy indziej
Podsumowując: Panowie plus-size, powinni zwracać uwagę, na to, co ubierają, zwłaszcza że w końcu mają w czym wybierać.  

Dodaj komentarz